aa / 25 lat temu
Plocman startuje z nowym portalem, CBŚ ściga za haracze ściągane od restauratorów, a miasto od pięciu lat buduje park Północny
Autor: aaSwoją drogą, dobrze wiemy, że szybko się z nim nie upora… A poza tym: parafia ewangelicka wmurowuje kamień węgielny pod budowę kaplicy przy Kazimierza Wielkiego, otwiera się Chotomek przy Sienkiewicza, zachwyca stara-nowa kamienica przy Bielskiej 1.
Jak po kilkudziesięciu latach płocki szpital wrócił do nazwy, która była solą w oku komunistom
Megakolejki przed Podolanką, zabójstwo na Podolszycach, pub Fandango jak nowy, paczkowane jedzenie i tv w szpitalu… [AD 1999]
Jakie logo PKN, firma zza oceanu zainteresowana Podolszycami, „rozrabiactwo” w UW, Płock bez nadziei… [AD 1999]
Parkowanie za tankowanie. Pośpieszny na kombinat. Snickersy łupem fałszywych policjantów. Koniec pracy promu [AD 1999]

