Kolejny wypadek z udziałem kierowcy bez uprawnień kierowcy
Tym razem w Bielsku na ul. Sierpeckiej. Dwa samochody zderzyły się tam we wtorek przed godz. 13.
Informuje Monika Jakubowska, rzeczniczka płockiej policji:
– Policjanci wstępnie ustalili, że 49-letni kierujący nissanem, wykonując manewr zawracania, nie ustąpił pierwszeństwa 35-letniemu kierującemu renault, w wyniku czego doszło do zderzenia aut. Kierowca renault został przewieziony do szpitala. Obydwaj mężczyźni byli trzeźwi.
Kierowca renault nie miał uprawnień do prowadzenia aut – tego typu informacje są coraz częstsze w policyjnych komunikatach.

Fot. OSP Bielsk
Udostępnij artykuł:
Zobacz także

Dwa auta zderzyły się na skrzyżowaniu ul. Przemysłowej i Narodowych Sił Zbrojnych
Autor: Gazeta Płocka
Dwa niebezpieczne wypadki. Na Radziwiu BMW uderzyło w drzewo, 24-letni kierowca w stanie zagrażającym życiu. Na Strzeleckiej pierwszeństwa nie ustąpił czerwoniak
Autor: Gazeta Płocka
Wybuch gazu przy ul. Mickiewicza. Jedna osoba poszkodowana
Autor: Gazeta Płocka
Wypadek na al. Piłsudskiego. Ranna nastoletnia motocyklistka przewieziona do szpitala
Autor: Gazeta Płocka
Ciężarowy Man z naczepą potrącił pieszą. 62-letnia kobieta nie żyje
Autor: Gazeta Płocka
Dla kilku piw 32-latek uderzył ochroniarza, zaatakował policjantkę, wylądował w tymczasowym areszcie
Autor: Gazeta Płocka
66-latek z zarzutem sprowadzenia pożaru hali przy ul. Rembielińskiego w Płocku. Przyznał się, złożył obszerne wyjaśnienia
Autor: Arkadiusz Adamkowski
Tragiczny wypadek na torach w pobliżu Słonecznej. Nie żyje 17-latek
Autor: Gazeta Płocka




